ŞİRKET PROFİLİ

Kauçuk alanında Manisa O.S.B’de kurulu 4000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında, teknolojiyi yakından takip ederek oluşturduğu makine parkı ve laboratuarı ile 25 yıllık iş tecrübesini 15 yıllık üretici firma faaliyetiyle birleştiren Ege Kauçuk Ltd. Şti. sektörünün öncü ve yenilikçi bir kuruluşu haline gelmiştir.

  Kapasitesini ve ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak; müşterilerinin firmamıza daha hızlı ulaşabilmesini sağlamak amacıyla, İzmir 1. Sanayi Sitesinde Ege Soylu Kauçuk Plastik ve Endüstriyel Ürünler firmasını hizmete sunmuştur.

  Doğru ürün, doğru fiyat ve zamanında teslim ilkesiyle hareket eden firmamız Ege Soylu Kauçuk; kaliteden asla taviz vermeyerek piyasanın haklı güvenini kazanmıştır.

  Yıllara dayanan ciddi birikim ve deneyimini, endüstriyel malzemelere olan hakimiyetiyle birleştiren Ege Soylu Kauçuk, imalat sanayinin her koluna çözüm üreten, müşteri memnuniyeti odaklı ve aranan bir tedarikçi konumundadır.

  Sahip olduğu teknik bilgi ve teknolojik üstünlüğü mevcut standart ürünlerle sınırlamayıp, sanayinin ihtiyacına uygun çözüm önerileri ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek olmayı kendine başlıca misyon olarak seçmiştir. .

  Vizyonumuz; tüm ekibimizle birlikte Türk Kauçuk Sanayisinin dünyada hak ettiği yeri alabilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam etmektir.