NITRILE-EPDM SHEETS


Nitril-EPDM levha sürtünmeye karşı dirençli yapısı ve yüksek elastikiyeti ile birçok farklı sektörde kendine yer etmiş olan levhalardan biridir. Bu levhalar boyuna ve enine yapılan çekmelerde yaklaşık olarak yüzde 70 oranında elastikiyet gösterir. Ayrıca nitril levhalar, benzin, madeni yağlar ve petrol ürünlerine karşı da dirençli yapısı ile karşımıza çıkar. Bu tür ürünlere karşı yüksek mukavemet gösteren nitril-EPDM levhalar, avantajları ve sahip olduğu özellikleri ile yaygın bir kullanım alanı sunar. Bu denli yaygın bir şekilde kullanılmasının başka bir nedeni ise esnek ve dayanıklı bir yapıda olmasıdır.

Firmamız, sektörün önde gelen nitril-EPDM levha üreticileri arasında yer alır. Siz müşterileri için daima kaliteli ve uygun fiyat çözümler sunmayı amaçlar. Bunun yanında imalat aşamalarında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile çalışır ve aynı zamanda son teknoloji ekipman ve donanımlar ile sizlere yardımcı olur. Müşteri talepleri doğrultusunda özel ölçü ve ebatlarda üretim yapılan firmamızda, garanti kapsamında hizmetler ön plana çıkar. Sizler de hem kaliteli hem de garantili çözümler için bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve nitril levha ihtiyaçlarınızı bizimle karşılayabilirsiniz.

Nitril-EPDM Levhaların Özellikleri

Nitril-EPDM levhaların özellikle elastik bir yapıda olması yaygın bir şekilde kullanılmasında etkili olan faktörler arasında yer alır. Bunun yanında nitril levhalar sürtünmeye karşı oldukça dirençli olan levha çeşitleridir. Ayrıca sürtünmeye karşı mukavemetli yapısı uzun ömürlü olmalarında etken rol oynar. Nirtil levhalar amacına uygun bir şekilde kullanılması halinde istenen sonuçlar ortaya çıkarır ve bu özellikleri ile pek çok farklı sektörde kendine yer edinmiştir. Şimdi, Nitril-EPDM levhaların özelliklerine daha yakından bakalım.

 

 • Bu levhalar her şeyden önce sürtünmeye karşı dayanıklı bir yapıda olmaları nedeniyle dış etkenlere karşı yüksek dayanım gösterirler.

 • Bunun yanında -15 °C ile 100 °C arasındaki sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabilen levhalardır.

 • Madeni yağlar başta olmak üzere benzin ve petrol ürünlerine karşı oldukça yüksek oranda mukavemet gösterdiklerini söylemek doğru olur.

 • Nitril levhalar boyuna ya da enine olacak şekilde yapılan çekmelerde yaklaşık olarak yüzde 370 oranında esneme yapar.

 • Bunların yanı sıra 200 kg/cm2’lik basınç oranlarına kadar dayanıklı yapısı ile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

 • Sürtünme gibi durumlara dayanıklı olmasının yanında kolayca yırtılmaz ve bu sayede uzun yıllar kullanılabilir.

 • Müşteri taleplerine bağlı olarak özel ölçü ve ebatlarda üretilmeleri mümkündür.

 

Nitril levhaların üretiminde standart ölçüler ise aşağıdaki gibidir;

 

 • En 1000 mm, 1200 mm ve 1500 mm aralıklarında değişir.

 • Boy 2000 mm ile 10000 mm arasında değişen ölçülerdir.

 • Kalınlık ise 1 mm ile 30 mm aralıklarında değişim gösterir.

 

Nitril-EPDM Levhaların Kullanım Alanları

Nitril-EPDM lastik levhalar, petrol ürünlerine karşı mukavemet göstermesi ile pek çok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilen levhalar arasında yer alır. Kullanıldığı her alanda çeşitli avantajlar sağlar ve petrol türevlerinin olduğu her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca makine yağlarına karşı da dirençli olması yine farklı alanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. Bu levhaların kullanım alanları ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

 

 • Akaryakıt tankları

 • Makine imalatı

 • Hidrolik pnömatik

 

Nitril-EPDM Levhalarda Kalite ve Uygun Fiyat

Nitril-EPDM levha üretiminde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için her zaman kaliteli ve profesyonel hizmetler sunar. İmalat aşamalarında alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile üretim yapar ve bunun yanında son teknoloji ekipman ve makineler ile hizmet verir. Sektör bünyesinde en uygun fiyat aralıkları ile levha üretimi yapan firmamız, aynı zamanda garantili çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Nitril-EPDM levha ihtiyaçlarınız için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir ve bunun yanında firmamızda özel ölçü ve ebatlarda üretim hizmeti alabilirsiniz.


Get Offer Form

   Kvkk metnini okudum ve onaylıyorum